język polski: zmień język
www.ATMAN.biz.pl
 
   
   
 

топки: Лечма: Wkład kominkowy z płaszczem wodnym firmy LECHMA model PP-200 EXCLUSIVE SBJ-P z boczną szybą jednolitą prawą (indeks:

LECHMA PL-200 EXCLUSIVE SBJ-P

)

LECHMA PL-200 EXCLUSIVE SBJ-P: Wkład kominkowy z płaszczem wodnym  firmy LECHMA model PP-200 EXCLUSIVE SBJ-P z boczną szybą jednolitą prawą
Увеличить (+)


LECHMA PL-200 EXCLUSIVE SBJ-P
Wkład kominkowy z płaszczem wodnym firmy LECHMA model PP-200 EXCLUSIVE SBJ-P z boczną szybą jednolitą prawą
цена нетто: 8500.00 zł
цена брутто: 10455.00 zł
+ добавить в корзину

MOC WKŁADU 22KW
DOSTĘPNY WARIANT Z :
  • UZ Układ Zamknięty 8 500 netto 10 455 brutto
brak zdjęcia
brak zdjęcia
H-1070 Hr-585 Hp-170 G-590 S-730 Sx-365 FI-200


Kominek z płaszczem wodnym to praktyczne urządzenie pozwalające zarówno cieszyć się ciepłem tradycyjnego kominka jak i jednocześnie ogrzać cały dom poprzez system centralnego ogrzewania. Kominek posiada płaszcz wewnętrzny i zewnętrzny, a przestrzeń między nimi wypełnia ok. 40 litrów wody.

Paląc tradycyjnie w kominku woda zostaje podgrzana a następnie przekazana do instalacji centralnego ogrzewania całego domu. Wykorzystanie najlepszych materiałów i technologii przy produkcji wkładów kominkowych firmy LECHMA pozwoliło na osiągnięcie sprawności cieplnej ok.75%, co w praktyce pozwala ogrzać dom od 80 do nawet 300m² oraz ciepłą wodę użytkową.

Posiadając kominek z płaszczem wodnym podłączonym do instalacji C.O. dysponujemy niezależnym lub dodatkowym źródłem ciepła. Dzięki zastosowaniu niezbędnych urządzeń do prawidłowego montażu kominka w instalacji możliwa jest współpraca urządzenia z istniejącym już innym piecem, takim jak gazowy, elektryczny czy olejowy.

Kominek z płaszczem wodnym firmy LECHMA to nie tylko funkcjonalne i ekologiczne źródło ciepła ale także estetyczny dodatek do każdego salonu, dający poczucie ciepłego domowego ogniska.Cechą charakterystyczną dla modelu EXCLUSIVE jest jego nowoczesny design, w którym główną rolę odgrywają drzwiczki w całości zakryte od frontu żaroodporną szybą. Wkład ten posiada całkowicie zamkniętą komorę spalania, tzn. powietrze do komory spalania dostarczone jest tylko z zewnętrznej czerpni powietrza za pomocą podłączonego dolotu o średnicy 100 mm. Istnieje możliwość podłączenia automatycznej przepustnicy dopływu powietrza wraz ze sterowaniem (sterownik RT-08 Kominek Lux). Kominek posiada możliwość opróżniania popielnika zarówno poprzez wysuwanie szuflady jak i wyjmowanie spod ruszt.    Wyposażenie standardowe:

  • dodatkowy wlot powietrza

  • chłodnica płaszcza wodnego

  • zintegrowany szyber

Wykończenie gałek oraz kominka na życzenie klienta w opcji:

  • srebrne

  • czarne malowane

Każdy wkład o mocy 32 kw wyposażony jest w chłodnicę płaszcza wodnego oraz dodatkowy wlot powietrza od spodu

ZINTEGROWANY SZYBER
brak zdjęcia

DOPROWADZENIE POWIETRZA
brak zdjęcia

KLAMKA
brak zdjęcia
POPIELNIK
brak zdjęciaСообщите нам свое мнение об этом продукте!

имя:
Ваше мнение:


за наличные
идти к кассе
в корзину: 0
значение: 0.00 zł
 
      szybki kontakt mapa strony kana rss   
    домой  |  о нас  |  условия поставки  |  правила  |  контакт

www.ATMAN.biz.pl - Салон с камином.
ATMAN Henryk Dziakowski, Joanna Dziakowska,
телефон +48 (85) 66 476 19, электронная почта: atman@atman.biz.pl
Powered by BPtech.pl
CMS системы: averta.pl