język polski: zmień język
www.ATMAN.biz.pl
 
   
   
 

топки: Лечма: Wkład kominkowy z płaszczem wodnym firmy LECHMA model PP-200 EXCLUSIVE SBDJ-P z boczną szybą dzieloną prawą (indeks:

LECHMA PL-200 EXCLUSIVE SBDJ-P

)

LECHMA PL-200 EXCLUSIVE SBDJ-P: Wkład kominkowy z płaszczem wodnym  firmy LECHMA model PP-200 EXCLUSIVE SBDJ-P z boczną szybą dzieloną  prawą
Увеличить (+)


LECHMA PL-200 EXCLUSIVE SBDJ-P
Wkład kominkowy z płaszczem wodnym firmy LECHMA model PP-200 EXCLUSIVE SBDJ-P z boczną szybą dzieloną prawą
цена нетто: 8000.00 zł
цена брутто: 9840.00 zł
+ добавить в корзину

MOC WKŁADU 22KW 
DOSTĘPNY WARIANT Z :

  • UZ Układ Zamknięty 8 000 netto 9 840  brutto
brak zdjęcia

brak zdjęcia
H-1070 Hr-585 Hp-170 G-590 S-730 Sx-365 FI-200


Kominek z płaszczem wodnym to praktyczne urządzenie pozwalające zarówno cieszyć się ciepłem tradycyjnego kominka jak i jednocześnie ogrzać cały dom poprzez system centralnego ogrzewania. Kominek posiada płaszcz wewnętrzny i zewnętrzny, a przestrzeń między nimi wypełnia ok. 40 litrów wody.

Paląc tradycyjnie w kominku woda zostaje podgrzana a następnie przekazana do instalacji centralnego ogrzewania całego domu. Wykorzystanie najlepszych materiałów i technologii przy produkcji wkładów kominkowych firmy LECHMA pozwoliło na osiągnięcie sprawności cieplnej ok.75%, co w praktyce pozwala ogrzać dom od 80 do nawet 300m² oraz ciepłą wodę użytkową.

Posiadając kominek z płaszczem wodnym podłączonym do instalacji C.O. dysponujemy niezależnym lub dodatkowym źródłem ciepła. Dzięki zastosowaniu niezbędnych urządzeń do prawidłowego montażu kominka w instalacji możliwa jest współpraca urządzenia z istniejącym już innym piecem, takim jak gazowy, elektryczny czy olejowy.

Kominek z płaszczem wodnym firmy LECHMA to nie tylko funkcjonalne i ekologiczne źródło ciepła ale także estetyczny dodatek do każdego salonu, dający poczucie ciepłego domowego ogniska.Cechą charakterystyczną dla modelu EXCLUSIVE jest jego nowoczesny design, w którym główną rolę odgrywają drzwiczki w całości zakryte od frontu żaroodporną szybą. Wkład ten posiada całkowicie zamkniętą komorę spalania, tzn. powietrze do komory spalania dostarczone jest tylko z zewnętrznej czerpni powietrza za pomocą podłączonego dolotu o średnicy 100 mm. Istnieje możliwość podłączenia automatycznej przepustnicy dopływu powietrza wraz ze sterowaniem (sterownik RT-08 Kominek Lux). Kominek posiada możliwość opróżniania popielnika zarówno poprzez wysuwanie szuflady jak i wyjmowanie spod ruszt.    Wyposażenie standardowe:

  • dodatkowy wlot powietrza

  • chłodnica płaszcza wodnego

  • zintegrowany szyber

Wykończenie gałek oraz kominka na życzenie klienta w opcji:

  • srebrne

  • czarne malowane

Każdy wkład o mocy 32 kw wyposażony jest w chłodnicę płaszcza wodnego oraz dodatkowy wlot powietrza od spodu

ZINTEGROWANY SZYBER
brak zdjęcia

DOPROWADZENIE POWIETRZA
brak zdjęcia

KLAMKA
brak zdjęcia
POPIELNIK
brak zdjęcia
Сообщите нам свое мнение об этом продукте!

имя:
Ваше мнение:


за наличные
идти к кассе
в корзину: 0
значение: 0.00 zł
 
      szybki kontakt mapa strony kana rss   
    домой  |  о нас  |  условия поставки  |  правила  |  контакт

www.ATMAN.biz.pl - Салон с камином.
ATMAN Henryk Dziakowski, Joanna Dziakowska,
телефон +48 (85) 66 476 19, электронная почта: atman@atman.biz.pl
Powered by BPtech.pl
CMS системы: averta.pl